* ! ČTĚTE ! *

15. června 2012 v 19:31 | Geiko |  O mně

Ahoj všem, na tomto blogu se vám představím, a nadále budu objevovat pod nickem Geiko. Tento blog jsem založila, abych do něj mohla vdechnout svoje myšlenky, nápady, idey, zkrátka veškerou svoji tvorbu od citátů, přes prozu až po básně a nejrůznější věnování.

Co tu dělá "Vaše tvorba"? Tato rubrika se objevila s cílem někam zaznamenat práce lidí které znám a nebo i těch uplně cizích, kteří jsou podobně zaměřeni a skládají, vymýšlejí na vlastní pěst. Je to rubrika pro všechny lidi přetékající fantazií a inspirací a také pro lidi, kteří by pro mě chtěli nechat nějaký 'odkaz'. Funguje to tak, že mi svoji práci napíšete + nějakých pár slov k tomu a já ji zveřejním, bez závislosti na tom, jestli je to literární klenot, nebo naprostý výplod 'choré' mysli. Konec konců i já sama předkládám, že umění je ve všem a neexistuje nic, co by tohle slovo specifikovalo, žádná hranice, která by nám určovala, kde končí a kde začíná. Myslím, že je ve všem co děláme.

Plagiarismus?! Chtěla bych vás důsledně poprosit, abyste nerozšiřovali mé články, pod svým jménem. Nenamítám nic, proti zapůjčení. V tom případě musíte s dílkem prezentovat i můj nick. -> Děkuji (-:

V případě nalezení nějaké pravopisné chyby mě prosím kontaktujte.
* Přeji hezký den, Gííí
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama