Smysl mého díla (vzkazy)

5. července 2012 v 1:42 | Geiko |  O mně

Smysl mého díla

Často se mě lidé ptají, o čem je tedy to co píši (Ať už se to týká konkrétního textu, nebo ne), odpověď je zde ->

1.bod - Píšu především pro sebe a nebo pro ty, kteří si najdou smysl vlastní.

2.bod - Když píšu (myslím tím cokoliv, prostě píšu) tak mám v hlavě miliony myšlenek a tudíž je jeden 'text' utvořen tak, aby odpovídal více hlubším, ale i těm zcela jasným myšlenkám různě poschovávaných, byť jen lehce naznačených, asymetricky schovaných na různých místech ' rozvětvené kostry '. Tudíž mnohdy nepíšu jednoznačně, ale nechávám celou škálu vyplývajících náhledů, které si 'čtenář' může přizpůsobit. Ano, můj text pochopí každý, kdo si jej dokáže logicky vysvětlit. Já nepíšu proto, abych říkala/určovala jak věci jsou, nýbrž jen zvýrazňovala svoje názory, které stojí na více, než jednom základu a zároveň jim dávala možnost uniku-změny.

3.bod - Jsem schopna vyjádřit svůj názor ke všemu, co jsem kdy napsala, a říct s čím jsem to napsala. Ani jeden z mých textů není pouhým výplodem nesmyslně složených slov, která jen dobře znějí pohromadě. Kdo nevěří, dle mého názoru nečte pořádně…

4.bod - Věřím, že největší pochopení tkví v tom, že se nepídíme po vysvětlení, ale prostě uchopíme fakta jak se nám zdají a nějak je zpracujeme.

5.bod - Smysl každého mého díla je tam, kde ho právě VY chcete mít…

Tímto pátým bodem bych ukončila souhrn na sebe, víc než volně navazujících 'vzkazů' a uzavřela příspěvky tohoto ražení o sobeckosti většiny autorů, kteří lidem mermomocí vsugerovávají vlastní barvy pocitů, svých dílek. Doufám, že jsem tímto vysvětlením zas trošku osvítila, snad aspoň maličko..

-> *Geiko*
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama